KURSY DLA MŁODZIEŻY

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko było obywatelem świata i nie miało ograniczeń, zacznij od edukacji języka angielskiego, jest to klucz do wiedzy i rozwoju. Globalizacja sprawiła, że zagraniczne studia i międzynarodowa kariera to już marzenia nie tylko rodziców ale i dzieci – warto im tę drogę ułatwić i pomóc w odniesieniu sukcesów w dorosłym życiu.

EFEKTY JAKIE OSIĄGNIE TWOJE DZIECKO PO KURSIE W QUALITY SCHOOL:
polubi naukę angielskiego i język sam w sobie
– wzbogaci słownictwo, rozgryzie tajniki gramatyki i zacznie mówić swobodnie po angielsku
zdobędzie pewność siebie i zacznie dostawać lepsze oceny w szkole
– przygotowanie do egzaminów językowych (8 klasa, matura)
– poszerzy wiedzę pozajęzykową i zainteresowania
– w grupie rówieśników nauczy się samodzielności, krytycznego myślenia i zdrowej rywalizacji podczas gier oraz dyskusji po angielsku

JAK UCZYMY MŁODZIEŻ?

– rozwijamy kompetencje mówienia poprzez metodę bezpośrednią Direct English
– atmosfera jest przyjazna, pokazujemy, że angielski jest fajny i przydatny
ciekawa tematyka zajęć sprawia, że poza umiejętnościami językowymi rozwijamy zainteresowania
gry językowe oraz karciane, prezentacje multimedialne, lekcja oparte na filmach i dyskusjach sprawiają, że język sam wchodzi do głowy
– korzystamy z profesjonalnych podręczników najlepszych wydawnictw, metody licencjonowanej Direct English, oraz autorskich materiałów edukacyjnych w oparciu o metodę English Speaking Cards

KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

Nasze kursy odbywają się raz w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (15:00 – 20:00). Czas trwania zajęć do w zależności od wieku Kursantów 75 lub 100 minut. Prowadzimy także kursy w soboty w godzinach porannych (9:00 – 13:00).

Wypełnij formularz zgłoszeniowy (podaj wiek dziecka, poziom znajomości języka oraz dyspozycyjność) – oddzwonimy do Ciebie z propozycją kursu i ustalimy termin darmowej lekcji próbnej.