KURSY INDYWIDUALNE

KURS ZOSTAŁ STWORZONY DLA WAS:

 

– Jeśli zależy Tobie na indywidualnej ścieżce rozwoju językowego dostosowanego w 100% do Twoich potrzeb, wymagań oraz tempa nauki – kurs indywidualny może być idealnym rozwiązaniem.
– Jeśli nie czujesz się na siłach dołączyć do grupy i chciałbyś zrobić sobie najpierw ‚ekspresowe’ przypomnienie wiedzy z angielskiego aby się odblokować i nabrać pewności siebie, ta forma nauki także się sprawdzi. Nasi Kursanci często wykupują sobie pakiet zajęć indywidualnych na ‚rozruch’ aby później spokojnie uczęszczać na kurs grupowy.

– Jeśli pracujesz zmianowo lub dużo wyjeżdżasz w związku z obowiązkami zawodowymi, indywidualna i najbardziej elastyczna forma nauki będzie dla Ciebie. Istnieje możliwość umawiania zajęć ‚z tygodnia na tydzień’ lub nauki zdalnej gdy jesteś poza Szczecinem.

– Jeśli Twoje dziecko ma zaległości w angielskim i zależy Tobie aby szybko nadrobiło materiał i nabrało pewności w mówieniu pod okiem profesjonalnego Lektora, kurs indywidualny będzie pomocny.

ZAJĘCIA W PARZE

 

Jeśli chcesz uczyć się z koleżanką czy kolegą, mężem, żoną, siostrą czy bratem – postawcie na naukę w parze. Podobnie do kursów indywidualnych, jest tutaj możliwość całkowitego dopasowania materiału oraz tempa nauki do Waszych predyspozycji.

 

ZALETY KURSÓW INDYWIDUALNYCH/ W PARZE w QUALITY SCHOOL:

 

– szybkie postępy w nauce i swobodzie wypowiadania się, już po pierwszych zajęciach czujesz, że używałeś języka
– zajęcia oraz ich tematyka dopasowana w 100% do Kursanta
– uczysz się w swoim własnym tempie i w każdej chwili możesz zwiększyć częstotliwość zajęć

KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

Nasze kursy odbywają się raz w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (15:00 – 20:00). Czas trwania zajęć do w zależności od wieku Kursantów 50 lub 75 minut. Prowadzimy także kursy w soboty w godzinach porannych (9:00 – 13:00).

Wypełnij formularz zgłoszeniowy (podaj wiek, poziom znajomości języka oraz dyspozycyjność) – oddzwonimy do Ciebie z propozycją kursu i ustalimy termin darmowej lekcji próbnej.