KURSY BIZNESOWE I DLA FIRM

Business Course

 

Kurs języka angielskiego biznesowego przeznaczony jest dla osób, które chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe oraz swobodnie posługiwać się językiem angielskim w pracy. W erze globalizacji, pracując nawet w polskiej firmie na co dzień mamy do czynienia ze środowiskiem międzynarodowym. Dzisiaj korespondencja mailowa, rozmowy telefoniczne, telekonferencje, czy negocjacje przeprowadzane po angielsku są już standardem.

 

W Quality School gwarantujemy:

– przełamanie bariery językowej, już po miesiącu zajęć zobaczysz pierwsze efekty i poprawę płynności Twoich wypowiedzi z zakresu business English
– podniesienie kompetencji językowych, co otworzy Ci drzwi do awansu lub zmiany pracy na lepszą
– zdobycie pewności siebie podczas biznesowych rozmów telefonicznych, telekonferencji czy negocjacji
– zaczniesz myśleć po angielsku, przestaniesz w końcu układać sobie w głowie zdania, które chcesz ‚wykrztusić’
wzbogacenie słownictwa, które odblokuje możliwość wypowiadania się na biznesowe tematy

KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

Nasze kursy odbywają się raz w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (15:00 – 20:00). Czas trwania zajęć do w zależności od wieku Kursantów 75 lub 100 minut. Prowadzimy także kursy w soboty w godzinach porannych (9:00 – 13:00).

Wypełnij formularz zgłoszeniowy (podaj wiek dziecka, poziom znajomości języka oraz dyspozycyjność) – oddzwonimy do Ciebie z propozycją kursu i ustalimy termin darmowej lekcji próbnej.