Quality | WORKSHOPS NOOK – warsztaty plastyczno-językowe
1089
page,page-id-1089,page-template,page-template-full_width-php,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
WORKSHOPS NOOK
42339-O46LG3

Różnorodne warsztaty plastyczno-językowe, których podstawą będzie nauka języka angielskiego na wielu płaszczyznach: mówienie, słuchanie, oglądanie filmików anglojęzycznych, czytanie oraz pisanie. Poszczególne umiejętności będą trenowane poprzez kreatywna zabawę, tworzenie, używanie realiów, łamigłówki i wiele innych pobudzających zmysły i wyobraźnie sposobów zaplanowanych przez naszych specjalistów. Wierzymy w słowa Konfucjusza ‚Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.’

Wszystkie czynności, gry oraz zabawy prowadzone są w języku angielskim.

KIEDY?
CENNIK

  • zajęcia odbywają się cyklicznie w tygodniu, w godzinach przed oraz popołudniowych oraz w soboty
  • szczegółowy harmonogram dostępny w sekretariacie szkoły

  • MAŁA GRUPA (3-6 osób)  = 180zł miesiąc
  • PARA lub INDYWIDUALNIE od 60zł za warsztaty

CENY OBEJMUJE:
GRUPY WIEKOWE:

  • profesjonalną opiekę lektora
  • wszystkie materiały edukacyjne
  • akcesoria plastyczne i kreatywne
  • zdrowe przekąski oraz napoje
  • glosariusz z listą słówek oraz zagadnieniami z warsztatów

4-6 lat
7-9 lat
10 -12 lat
warsztaty plastyczne (Arts Nook ®)
bo wiemy jak twórcze są dzieci i jak szybką chłoną wiedzę tworząc i dobrze się bawiąc. Na naszych warsztatach odkryjemy nie jednego Picasso, przewidujemy też wystawę prac dla rodziców. Dzieła oprawimy, a któregoś dnia zobaczymy je w galerii sztuki nowoczesnej.
warsztaty muzyczne (Singing Nook ®)
dzieci kochają śpiewać i przy tym szybciej zaczynają mówić po angielsku i nabierają swobody językowej. Dużo nowych słówek i zwrotów angielskich, zabawa i nauka, sama przyjemność. Przewidujemy mini koncert dla rodziców, jeżeli nasi wybitni piosenkarze zapragną wejść na scenę!
warsztaty teatralne (Tiny Theatre ®)
odgrywanie scenek to świetna zabawa, a słówka i zwroty same wskakują do głowy. Jak fajnie jest się przebrać w kostium, zrobić charakteryzację i poczuć się jak prawdziwy aktor w teatrze szekspirowskim The Globe! Bilety na przedstawienie dla rodziców będą oczywiście bezpłatne.
warsztaty czytelnicze - (Reading Nook ®)
popularne bajki, postaci ze świata literatury dziecięcej i nie tylko. Bajkoczytanie wprowadza w świat słownictwa i zwrotów angielskich w ciekawy sposób. Przyjaciele z ulubionych bajek pomogą nam poszerzać znajomość angielskiego!
rozgrywki gier językowych (Games Nook ®)
gry planszowe, ruchowe, multimedialne – to co dzieci kochają najbardziej. W naszej szkole dobrze wiemy ile słówek dzieci poznają poprzez gry. Zamierzamy rozwijać ich umiejętności.
warsztaty modowe (Fashion Nook ®)
projektowanie strojów, przygotowanie pokazów mody, prezentowanie swoich dzieł publiczności po angielsku. Będzie wybieg, sława i blask fleszy. Przy tym nauka i niezapomniana zabawa. A może nawet uda się coś uszyć?
warsztaty detektywistyczne (Tiny Detective ®)
zajęcia językowe polegające na rozwiązywaniu zagadek, szukaniu ukrytych przedmiotów na podstawie wskazówek, a co najważniejsze komunikacji w obcym języku. Damy z siebie wszystko by odkryć zaginiony skarb, drogocenne przedmioty i odwieczne tajemnice…
warsztaty sportowe (Sport Nook ®)
zajęcia językowo-ruchowe wprowadzające w świat sportu i sławnych sportowców. Sport to zdrowie, przeprowadzimy więc wspólnie prosty trening fitness po angielsku, będzie szansa wcielić się w instruktora czy trenera, wydawać polecenia po angielsku i nieco się poruszać.
warsztaty magiczne (Magic Nook ®)
sztuczki, czary mary, zagadki i łamigłówki, iluzja – zapraszamy do zaczarowanego świata Harrego Potter’a, nauczymy się przygotowywać zabawne mikstury w magicznych kociołkach, ułożymy po angielsku zaklęcia, odegramy scenki na podstawie fragmentów filmów. Nie czekajmy już dłużej na nasz bilet do szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwarts!
warsztaty o kosmitach (Alien Nook®)
kreatywne zajęcia językowo-plastyczne wprowadzające w świat kosmosu. Czas zbudować statek kosmiczny by wyruszyć na spotkanie z kosmitami, porozmawiać z nimi, a potem wrócić na Ziemię i narysować oraz opisać kogo spotkaliśmy!
warsztaty filmowo-aktorskie (Movie Nook ®)
każdy z nas kiedyś myślał o karierze aktorskiej, na naszych zajęciach językowych przygotujemy się do tej roli. Co będzie potrzebne? Temat, ciekawy scenariusz, makijaż i stroje aktorskie, kamera – to będzie prawdziwe Hollywood. A film pokaże się na szkolnym ekranie, dla rodziców, rodzeństwa i przyjaciół. Mówić będziemy po angielsku!
warsztaty kulinarne (Cooking Nook ®)
dla małych smakoszy, jedzenie jest koniecznością ale gotowanie to sztuka. Językowe zajęcia kulinarno-plastyczne. Zaprojektujemy stroje i czapki kucharskie. Uczestnicy przygotują projekty swoich ulubionych dań (z plasteliny, modeliny, papieru, farb i czego tylko wyobraźnia zapragnie), potem koniecznie trzeba będzie podać przepis na to cudo. Nie zabraknie prawdziwego jedzenia, dekorowania ciastek czy babeczek, robienia sałatek, owocowej pizzy i wielu innych.
angielski z klockami Lego (Lego Nook ®)
budujemy, tworzymy ucząc się nowych zwrotów i słówek angielskich, najlepsza jest nauka przez zabawę – klocki rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnie i uczą zręczności.
warsztaty budowlane - (Bob the Builder Nook ®)
kreatywne zajęcia językowe oparte na popularnej angielskiej bajce Bob Budowniczy. Wkroczymy w świat maszyn, pojazdów i budowli – poznamy ich nazwy, a może nawet sami skonstruujemy jakiś pojazd?
warsztaty małego architekta (Tiny Architect ®)
na tych zajęciach językowo-plastycznych zbudujemy dom, wieżowiec, chatkę, zamek, sklep, farmę – opiszemy każdy z nich, nauczymy się słówek i odegramy scenki.
dziecko za granicą (Tiny Traveller ®)
zajęcia uczące dzieci wszystkiego co najważniejsze podczas pobytu w obcym kraju, najważniejsze słówka i zwroty związane z lotniskiem, pytaniem o informacje, proszeniem o pomoc – wszystko dla bezpieczeństwa oraz rozwoju Twojego dziecka.