Quality | teens
page,page-id-735,page-template,page-template-full_width-php,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
teens

Dla młodzieży szkolnej, gimnazjalistów, licealistów or studentów organizujemy kursy ogólne, konwersacyjne oraz specjalistyczne (przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, matury, FCE, CAE itp.). Szkolenia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania zaczynając od Beginner po Advanced czy Proficiency. Na kursie przećwiczysz wszystkie sprawności językowe: mówienie, pisanie oraz słuchanie i czytanie ze zrozumieniem przy użyciu różnorodnych metod nauczania. Zajęcia prowadzone są w oparciu o specjalistyczne podręczniki od najlepszych wydawnictw językowych (Oxford, Cambridge, Macmillan, Pearson itp.), które uzupełniane są dodatkowymi materiałami edukacyjnymi, które starannie dobierają nasi Lektorzy.

• zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 50 minut (jedna lekcja) lub 2 razy po 100 minut (2 lekcje) w zależności od wieku i wymagań Słuchaczy
  • małe grupy (od 3-6 osób)
  • dbamy o to abyś polubił język i czerpał satysfakcję z nauki i samodoskonalenia się
  • nacisk na komunikacje i pracę zespołową