Quality | KIDS TALK
page,page-id-1099,page-template,page-template-full_width-php,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
KIDS TALK
kidstalk
Dla najmłodszych, bardzo wymagających Słuchaczy przygotowaliśmy specjalny kurs konwersacyjny Kids Talk. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci już od 3 roku życia, opierają się wyłącznie na mówieniu po angielsku. Lekcje prowadzone są w taki sposób by już od najmłodszych lat dziecko poznawało angielskie słowa i zwroty. Naukowcy już dawno dowiedli, że tak zwany Critical Period, czyli najlepszy czas na naukę języków trwa u dzieci do 10 roku życia. To czas gdy maluchy nie wkładają w naukę żadnego wysiłku, przyswajają czy chłoną wiedzę jak gąbka. Warto wykorzystać ten okres, na szybkie oraz efektywne rozwijanie umiejętności językowych.
Na każdej lekcji KIDS TALK, dzieci poznają w kontekście nowe słowa, które prezentowane są w postaci obrazków, zdjęć, realiów, bajek lub edukacyjnych filmów animowanych. Następnie nowe słowa i zwroty ćwiczone są w praktyce przy wspólnych zabawach, zadaniach, podczas opisywania obrazków i odpowiadania na pytania dotyczące ulubionych postaci z bajek. Każde kolejne zajęcia rozpoczynają się od powtórki materiału z poprzedniej lekcji. Powtarzamy poprzez kreatywną zabawę, aplikację językowe oraz gry. Podczas całego kursu tworzymy własny słowniczek obrazkowy ze słówkami z KIDS TALK.
CENA OBEJMUJE:
GRUPY WIEKOWE:

• profesjonalną opiekę lektora
  • wszystkie materiały edukacyjne
  • akcesoria plastyczne i kreatywne wykorzystywane podczas zajęć
  • napoje
  • certyfikat ukończenia kursu

• 3-4 lata
  • 5-6 lat
  • 7-9 lat

KIEDY?

• zajęcia odbywają się w tygodniu, w godzinach przed oraz popołudniowych