Quality | Juniors
page,page-id-717,page-template,page-template-full_width-php,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
juniorix

Naukę języka obcego należy rozpocząć u dziecka możliwie jak najwcześniej. Badania w dziedzinie lingwistyki dowodzą, że istnieje tak zwany ‚critical period’, jest to faza rozwoju, w której dzieci dosłownie chłoną wiedzę językową. Okres ten trwa do 12 roku życia, nauka języka nie wymaga wtedy od dziecka żadnego wysiłku, jest procesem naturalnym, podobnie jak przyswajanie języka ojczystego. Oferujemy kursy ogólne oraz przygotowanie do egzaminów językowych (egzamin szóstoklasisty).

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Zabawa umożliwia uczestniczenie w procesie nauki przy użyciu wszystkich zmysłów, za pomocą których dzieci uczą się i poznają świat. Podobnie jak dzieci przyswajają swój ojczysty język poprzez ciągłą interakcję z nim, w naszej szkolę będą poznawać język angielski w sytuacjach życia codziennego. Nauka przez zabawę polega na aktywnym uczestnictwie w zajęciach poprzez interesujące gry językowe, zagadki, śpiewanie piosenek, używanie multimediów, zajęcia ruchowe (TPR), odgrywania scenek (mini teatrzyk językowy). Zajęcia prowadzone są w taki sposób aby dzieci posługiwały się pełnymi zdaniami, od pierwszych zajęć skupiamy się na komunikacji. Bazą lekcji są specjalistyczne podręczniki od najlepszych wydawnictw językowych (Oxford, Cambridge, Macmillan, Pearson itp.), które uzupełniane są dodatkowymi materiałami edukacyjnymi, które starannie dobierają nasi Lektorzy. Dzieci uczą się mówić, słuchać, poznają nowe słownictwo, na wyższych poziomach wprowadzamy elementy pisania (dzieci w wieku szkolnym). Stosujemy ćwiczenia rozwijające różne typy inteligencji do każdego poziomu nauki.

OFERTA
  • zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 50 minut (jedna lekcja) lub 2 razy po 100 minut (2 lekcje)
  • małe grupy (od 3-6 osób)
  • dbamy o to by dziecko polubiło język i czerpało radość z nauki