Quality | GENERAL ENGLISH KIDS & JUNIORS
1042
page,page-id-1042,page-template,page-template-full_width-php,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
GENERAL ENGLISH KIDS & JUNIORS
06

General English Course – to nic innego jak tradycyjny kurs języka angielskiego ogólnego. Jeżeli zależy Ci aby Twoje dziecko równocześnie doskonaliło takie umiejętności jak mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie – to trafiłeś idealnie. Na tym kursie uczymy dzieci oraz młodzież w oparciu o podstawy programowe MEN. Doskonalenie słownictwa i struktur gramatycznych idą ze sobą w parze. Wiemy jak wymagającymi uczniami są dzieci, dlatego dostosowujemy do nich metody nauczania.

Zajęcia są bardzo różnorodne, zaplanowane w taki sposób by najmłodsi nie nudzili się i poprzez kreatywne lekcje, ciekawe zadania i projekty, ciągle chcieli więcej. Nowoczesne techniki, innowacyjne pomysły, doświadczenie naszych lektorów oraz atmosfera panująca w szkole sprawiają, że dzieci nie chcą kończyć lekcji.

Wychodzimy poza sztywne formy uczenia się w ławce i ciągłe przepisywanie z tablicy. Wolimy działać, motywować i angażować w proces nauki wszystkimi zmysłami. Gramy w gry, wspólnie tworzymy projekty, uczymy się przez aplikacje językowe, muzykę, realia czy role-playing. Zdecydowany nacisk kładziemy na mówienie, które jest tak bardzo zaniedbywane w szkołach. Doskonalenie umiejętności komunikowania się w języku angielskim stawiamy bardzo wysoko. Dzieci mówią już od pierwszej lekcji. System prezentacja – ćwiczenie – produkcja – powtórka, sprawdza się idealnie. Każde zajęcia rozpoczynają się powtórzeniem materiału z poprzedniej lekcji w nietuzinkowy sposób. 

Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, przy wodzie, herbacie lub ulubionym soczku. Wiedza zwykle szybciej wchodzi do głowy przy słodkim poczęstunku, ale oczywiście fit. Lektor zawsze czeka na Twoje dziecko z uśmiechem na twarzy, z pełnym przygotowaniem do zajęć, dostosowanym do potrzeb najmłodszych. Uczymy, motywujemy, wzbudzamy w dzieciach ciekawość i chęć poznawania świata. Wierzymy, że aby zmienić świat na lepsze, należy z pasją edukować najmłodszych, zarażając ich optymizmem i zapałem.

CENY OBEJMUJE:

GRUPY WIEKOWE:

  • profesjonalną opiekę lektora
  • wszystkie materiały edukacyjne
  • akcesoria plastyczne i kreatywne
  • zdrowe przekąski oraz napoje

  • 4-6 lat
  • 7-9 lat
  • 10 -12 lat

KIEDY?

  • zajęcia odbywają się w tygodniu, w godzinach przed oraz popołudniowych
  • szczegółowy harmonogram dostępny w sekretariacie szkoły