Quality | ENGLISH SUMMER CAMP
1104
page,page-id-1104,page-template,page-template-full_width-php,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
English Adventure CAMP 2018
English Summer Camp, to tygodniowe tematyczne kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Kurs trwa 4 godziny dziennie i opiera się na przygodzie językowej, której tematem przewodnim są PODRÓŻE DOOKOŁA ŚWIATA. Zwiedzimy USA, poznamy Londyn, będziemy też w Egipcie w roli archeologów.  Przed uczestnikami sporo zagadek, gier i zabawy a to wszystko w języku angielskim, którego będziemy używać w codziennych sytuacjach przy pomocy realiów oraz technik teatralizacji. Nie zabraknie muzyki, plastyki i konkursów. Nauka połączona z zabawą przynosi najlepsze efekty! Metoda TOTAL IMMERSION zapewnia świetne wyniki w nauce dzięki całkowitemu otaczaniu się językiem obcym. Podczas naszych zajęć językowych i ciągłych atrakcji, dzieci nawet nie zauważą, że cały czas uczą się nowego słownictwa, zwrotów i konstrukcji gramatycznych. Będzie to niesamowita przygoda, która doda pewności językowej, co pomoże w dalszej nauce angielskiego w szkole.
GALERIA
KOSZT
CENA: 500zł (20 godzin tygodniowo = 25zł lekcja) MAŁE GRUPY max. 6 osób.
CENA ZAWIERA:

  • profesjonalną opiekę lektorów
  • 20 godzin zajęć językowych w tygodniu
  • wszystkie materiały edukacyjne używane podczas kursu
  • materiały do warsztatów plastycznych oraz kreatywnych
  • napoje i zdrowe przekąski
  • certyfikat potwierdzający ukończenie kursu
  • pamiątkowe zdjęcie grupowe

Co wyróżnia nasze kursy?
- autorski program nauczania, który został przygotowany dla różnych grup wiekowych i poziomów znajomości angielskiego. Na naszym kursie dzieci przypisane są do grup wiekowo i poziomowo (nie ma mowy o zajęciach 4 latków razem z 12 latkami).

- bardzo małe grupy, dzięki czemu każdy uczestnik kursu jest traktowany indywidualnie, lektor ma możliwość współpracy z każdym dzieckiem dzięki temu jakość nauczania jest bardzo wysoka.

- bogata tematyka zajęć, nauka przy użyciu wszystkich zmyslów (użycie realiów, teatralizacji, multimediów, TPR itp.)

- nacisk na komunikacje w języku obcym: w naszej szkole dzieci uczą się mówić i jest to egzekwowane przy treningu każdej sprawności jezykowej. Nie zabijamy czasu na przepisywaniu słówek z tablicy, czy podpisywanie obrazków. Działamy cały czas

- uczestnicy kursu otrzymują teczkę z materiałem wprowadzonym podczas zajęć, wraz z listą słówek i zagadnień gramatycznych z każdego dnia kursu.

- uprawnienia i doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego w pracy z dziećmi na kursach wakacyjnych, półkoloniach oraz koloniach zdobyte podczas pracy w różnych miastach w Polsce