Quality | ENGLISH GENIUS CLUB
1081
page,page-id-1081,page-template,page-template-full_width-php,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
ENGLISH GENIUS CLUB
ENGLISH GENIUS

Innowacyjna autorska metoda nauczania zintegrowanego po angielsku. W szkole Quality uczymy elementów geografii, biologii, matematyki czy historii. Dzieci liczą, tworzą, przeprowadzają eksperymenty, poznają świat, kosmos, zwierzęta i rośliny – wszystko po angielsku.

Zintegrowane kształcenie najmłodszych w języku angielskim jest bardzo skuteczną metodą nauki języka obcego. Dzięki nowoczesnym technologiom, autorskim materiałom edukacyjnym oraz innowacyjnym podręcznikom nauka staje się niezapomnianą przygodą.

Na kursach English Genius Club uczymy się za pomocą wszystkich zmysłów. Słuchamy, oglądamy filmy, mówimy, używamy realiów, tworzymy. Liczne eksperymenty i projekty badawcze pozwalają skutecznie uczyć się o otaczającym nas świecie, tym samy poznając najpopularniejszy język na naszej planecie. Angielski to język nauki!

CENY OBEJMUJE:
GRUPY WIEKOWE:

  • profesjonalną opiekę lektora
  • wszystkie materiały edukacyjne
  • akcesoria plastyczne i kreatywne
  • zdrowe przekąski oraz napoje
  • glosariusz z listą słówek oraz zagadnieniami z warsztatów

4-6 lat
7-9 lat
10 -12 lat
KIEDY?

  • zajęcia odbywają się w tygodniu, w godzinach przed oraz popołudniowych oraz w soboty  
  • szczegółowy harmonogram dostępny w sekretariacie szkoły