Quality | ENGLISH CHAT ROOM
1174
page,page-id-1174,page-template,page-template-full_width-php,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
ENGLISH CHAT ROOM
speech
Innowacyjna autorska metoda ENGLISH CHAT ROOM to seria kursów konwersacyjnych dla tych, którzy chcą doskonalić umiejętność mówienia w języku angielskim. Wiemy, że wypowiadanie się, szczególnie w języku obcym, bywa trudne. Wiemy też, że umiejętność ta jest niezwykle ważna. Zajęcia konwersacyjne dostosowane są do wieku i poziomu znajomości języka, oferujemy kursy dla młodzieży oraz dorosłych.
Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, przy kawie, herbacie lub ulubionym soczku. Wiedza zwykle szybciej wchodzi do głowy przy słodkim poczęstunku, ale oczywiście fit. Lektor zawsze czeka na Ciebie z uśmiechem na twarzy, z pełnym przygotowaniem do zajęć, dostosowanym do Twoich potrzeb. Motywujemy, sprawiamy, że chcesz uczyć się więcej zarażając Ciebie naszą pasją do samorozwoju, nauki angielskiego i radością z życia. The future starts today, let’s keep moving forward together!
Kursy English Chat Room ® zostały zaprojektowane w taki sposób, by Słuchacz na każdym poziomie znalazł coś dla siebie. Dla początkujących mamy konwersacje Practical English, podstawowe zwroty, słówka i dialogi sytuacyjne. Dzięki tym zajęciom odnajdziesz się na lotnisku, w recepcji hotelowej, restauracji czy punkcie informacji turystycznej.
Dla tych osób, które chcą pójść krok dalej przygotowaliśmy konwersacje o życiu codziennym. Czeka nas tworzenie spójnych wypowiedzi na tematy nam znane i lubiane. Fajnie jest opisywać doświadczenia, wydarzenia, marzenia, nadzieje i aspiracje, krótko uzasadniając bądź wyjaśniając swoje opinie i plany.
A dla miłośników angielskiego na zdecydowanie wyższym poziomie już tylko SKY IS THE LIMIT. Chociaż wierzymy, że ograniczenia nie istnieją więc nie będziemy ich tworzyć na siłę. Muzyka, film, moda, uroda, podróże, wiadomości ze świata, gotowanie, tematy tabu, nowinkitechnologiczne, hobby, dzieci? Nasza niezwykła codzienność? Kawa i herbata na stół, ciastka w rękę – zaczynamy!